google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 22.10.2019
  1 USD
  3.8408
  0.0101
  1 EUR
  4.2792
  0.0017
  1 CHF
  3.8851
  -0.0048
  1 GBP
  4.9700
  -0.0009
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Vernicolor Polska Sp. z o.o.
  Vernicolor Polska Sp. z o.o.

  Vernicolor Polska Sp. z o.o.


  Vernicolor jest firmą dostarczającą produkty do wszechstronnych zastosowań w branży meblarskiej. W naszej bogatej ofercie oprócz całej gamy lakierów znajdą Państwo również kosmetyki do drewna oraz akcesoria lakiernicze.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video
   
  Vernicolor
   
  Vernicolor

  Vernicolor jest firmą dostarczającą produkty do wszechstronnych zastosowań w branży meblarskiej.

  W naszej bogatej ofercie oprócz całej gamy lakierów znajdą Państwo również kosmetyki do drewna oraz akcesoria lakiernicze. Specjalizujemy się również w dorabianiu każdego rodzaju bejc.

  Najważniejszym kapitałem firmy jest z pewnością wysoko wykwalifikowana kadra pracowników posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu Vernicolor jest w stanie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się zaufaniem zarówno indywidualnych wykonawców jak i dużych przedsiębiorstw.

  Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, kładziemy duży nacisk na dynamiczny rozwój sprzedaży lakierów wodorozcieńczalnych, które stanowią coraz większą część naszej oferty. Niewątpliwie ułatwi nam to dostosowanie się do rygorystycznych norm unijnych, ograniczających emisje substancji szkodliwych. Nasze lakiery wodne są produktami nowoczesnymi, o najwyższej jakości, czego dowodem jest 10-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą.

  Naszym celem jest profesjonalne zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie najwyższej jakości lakierów i akcesoriów lakierniczych. W codziennej pracy, wykorzystując naszą wiedzę i zasoby, stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klientów. Rozsądnie zarządzając środkami, sprzedajemy nasze produkty po konkurencyjnych cenach.

  W związku z połączeniem struktur Spółek Italcolor i Vernicolor od dnia 01.05.2012 Vernicolor jest marką firmy Italcolor.

  Zapraszamy do współpracy – przekonają się Państwo, że „z nami drewno jeszcze piękniejsze”...

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.